Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jankowa Żagańska - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Traugutta

Gozdnica(Jankowa Żagańska + 17 km)

127 000 zł1 815 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Gozdnica, ul. Traugutta Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1815 ha położona w Gozdnicy przy ul. Traugutta, w spokojnej i zielonej okolicy z luźną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Marszów

Marszów(Jankowa Żagańska + 7 km)

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, działki o pow. Od 9 do 11 ar położone w miejscowości Marszów 5km od Żar. Działki położone w bardzo atrakcyjnym miejscu. Wszystkie działki w kształcie czworokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Marszów

Marszów(Jankowa Żagańska + 7 km)

94 039 zł1 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w miejscowości Marszów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Marszów, zaledwie kilka kilometrów od Żar Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czyżówek

Czyżówek(Jankowa Żagańska + 8 km)

186 000 zł5 500 m² 33,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czyżówek, gmina Iłowa, działka pod budowę, pow. 55 arów, cena 186 000 zł, sprzedam. Do sprzedania działka niezabudowana o powierzchni 5500 m2. Działka może być przeznaczona pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Żagań(Jankowa Żagańska + 12 km)

1 600 000 zł1 332 m² 1 201,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1332 m2 w Żaganiu. Działka znajduje się na styku ulic Dworcowej i Wodnej. Przeznaczenie działki U - teren usług mieszanych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Traugutta

Karolinów,Iłowa(Jankowa Żagańska + 9 km)

337 000 zł3 921 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Iłowa, powiat Żagański, woj. lubuskie, przy drodze wojewódzkiej. Lokalizacja: - atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Iłowa

Iłowa(Jankowa Żagańska + 9 km)

4 241 930 zł38 563 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną, położoną w miejscowości Iłowa, przy drodze wojewódzkiej w woj. lubuskim, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miłowice

Miłowice(Jankowa Żagańska + 10 km)

4 600 000 zł944 200 m² 4,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy kompleks stawów położonych w miejscowości Miłowice, w gminie Żary, województwo lubuskie. Całość obejmuje około 94,4224 ha powierzchni stawów oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubomyśl

Lubomyśl(Jankowa Żagańska + 12 km)

164 920 zł1 736 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Lubomyślu koło Żar Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1736 m wraz z udziałem w drodze dojazdowej, położoną na samym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żagań

Żagań(Jankowa Żagańska + 12 km)

77 000 zł1 074 m² 71,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Tomaszowo k. Żagania Możliwość zakupu całości 2 074 m Cena jednej działki: od 77 000 zł Cena całości: 177 000 zł Na sprzedaż dwie działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jankowa Żagańska

Jankowa Żagańska,lubuskie

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy o pow. 1500 m2 w cenie 105 000 zł położoną w miejscowości Jankowa Żagańska (janów). Nieruchomość jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Jankowa Żagańska

Jankowa Żagańska,lubuskie

1 200 000 zł51 000 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna cena i położenia! Na sprzedaż tartak w Jankowej Żagańskiej o powierzchni 5,1 ha składający się z 3 działek. Główna hala o powierzchni 800 m2, druga mniejsza 650.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij